Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.1.
Ingrid
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Transformace a vzestup do 5G 2019 – 2025, aktualizace depopulačních podmínek, dělení lidstva a časové linie
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 6.1. (13:11:53)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 12.1. > PřilítliMimozemšťani> 








Bohemie se stabilizuje na nových hodnotách a energiích. Mám nyní na čem vyřádit a vybít svoje slovansko – hyperboreánské tahy a síly. Všechno toto ji prospívá a přijímá je dobře. Všechno „české“ v tom překáží, protože je to zatížené žiďácko – hunským satanismem.
Pravocasové, ličší vocasy, zlá cinkátka a čachry s technologiemi a divní falešní mudrci.
Ať odtáhnou.

Když se do toho vloží jiné druhy sil, než které se tu dlouhodobě prosazují – katolictví a udavačství a materialismus a žiďáctví a liberální vylízanost atd. - ale místo toho se vše propojí skrze ducha a vyšší kosmické vlivy s planetou a zemí, je z toho jednoznačně světelně andělský proud čistých energií. Který má další civilizační aspekty, barvy a formy a slovanské principy si s tím rozumí, protože jsou dostatečně čisté.
Taky obnáší jiný druh těžké stabilizující energie zaručující sílu. Křesťansko-satanská toxická černota musí pryč, nepatří sem.
Slovanská je více zásaditá, než kyselá a více zemská a živočišná , než kyborg a dračí. Tak nějak.

Nyní rehabilituju radši Kelty, jejichž inteligence a odkaz tu v poli jednoznačně jsou a se slovanským elementem si rozhodně rozumí víc. A ta temnota, kterou sdíleli se západem a která tam taky přirozeně bydlí, mají přeci jen civilizovaněji pořešenou, než žiďáci a obecně římský odkaz. Jsou dekadentní, ale není to až takový dobytek jako žiďáci z Chazárie a Hunové.
To jejich oppidum Závist je určitě zářič.
Příslovečně se jmenuje Závist. Ač prý ten název pochází od hájovny pod vrchem, která se tak jmenovala. Takže to není původní pojmenování.
Bylo to obrovské velkolepé sídlo, opravdu asi příliš velké – vypadalo to jako děsivá babylonská rozestavěná věž, akorát že ze dřeva.
Já jsem to viděla asi už po likvidaci v nějakých troskách. Bylo to děsivé, takový tichý monument něčeho zlého.







Vrch Hradiště nad bývalým soutokem Vltavy a Berounky u Zbraslavi vypadá jako stolová hora – u tohoto typu hor existuje teorie, že jde ve skutečnosti o pařezy gigantických stromů. Vypadá to tak, někdy se ty skály i odlamují přesně ve stylu, jako trouchniví pařezy. Nikde není jakkoliv vyloučené, že takto gigantické stromy skutečně neexistovaly, protože na zemi existovala gigantická zvířata, tak proč by neexistovaly i gigantické stromy.
Kdo ty stromy tak dokonale zařízl, je otázka – ovšem při troše představivosti, že existují civilizace s lasery a také obři … kdoví.
To nevím, co si Kelti mysleli o tomto vrchu a jak si ho vykládali, ale zřejmě se tam rozhodli uskutečnit utopický projekt – ale vzali si zřejmě příliš velké sousto a asi tomu věnovali příliš moc sil a vkládali do toho příliš moc svých nadějí a ambic.

Tady jsou nějaká wiki fakta:

„Z uvedených nálezů vyplývá, že Závist byla jak na přelomu 6. a 5. stol. př. n. l., tak v posledních dvou stoletích př. n. l. důležitým mocenským centrem v Čechách, které mělo značný vliv na dění ve svém okolí. „
„Ve 2. století př. n. l. oppidum dosáhlo své maximální rozlohy 118 hektarů (v některých pramenech se uvádí až 170 hektarů). Nové refugium bylo schopno pojmout až 40 000 případných uprchlíků. V této době měla Závist přibližně 1500–3500 (toto číslo ale není úplně přesné vzhledem k tomu, že na oppidu nebyla tak hustá zástavba jak se předpokládalo) obyvatel, což není zanedbatelné množství, když vezmeme v úvahu, že ve starověku byly Čechy osídleny zhruba 75–100 tisíci lidmi“


Já jsem to viděla v již zničeném zmařeném stavu, kdy to vypadalo strašidelně a byl v tom odkaz té Babylonské věže, ať už kvůli té rozlehlosti a celkové přehnanosti, tak i pachuť toho, že se to nezdařilo, že je to ztroskotaný projekt.
Takové neštěstí, zmar ve vzduchu, lítost.



Údajně to oppidium dobyli v 1. století před Kristem Germáni:

„Později však došlo k dramatickým událostem. S největší pravděpodobností bylo oppidum v 1. století našeho letopočtu nenadále přepadeno germánskými válečníky a při následné bitvě, při které shořela hlavni brána D a malá boční brána A, bylo oppidum dobyto a obsazeno. Germánské obyvatelstvo využívalo toto strategicky výhodné místo v dalších letech. Sídlo ale postupně ztrácelo na svém významu a postupně zanikalo.“

To místo dnes už asi není patrné, protože vrch obrostl lesy a na vršku je asi pár nějakých základů, jinak nic zajímavého.
Ale když jsem to viděla, tak je to místo, kde se staly doopravdy asi zlé věci, ne snad ve smyslu nějakých extrémních úchyláren – čímž vynikali Chazaři a Hunové a tato sebranka – ale zřejmě byli taky vyvražděni a nějak zotročeni – spíš v tom je ohromující bolest ze ztráty tak významného plánu, projektu, staletí budovaného zázemí a vložených sil do jednoho soustředěného zázemí. To místo je v podstatě přesně uprostřed kráteru Bohemie.

Další zdroj (epochanacestach) o tom píše:
„Nacházejí se zde prý energetické body, které vyzařují mužskou a ženskou energii.
Místo je tedy vhodné pro partnerskou komunikaci, která v běžném životě vázne. Pomůže vám prý spojit se s vaším principem, najít svou podstatu a případně i znovu objevit cestu ke svému partnerovi.
A pokud to nebude fungovat, alespoň tu na vás dýchne duch dávných časů a úžasná atmosféra.“

Už z těch fotek na mě asi dýchlo to kouzlo – obyvatelstvo se v posledních minutách muselo dostat do stavu velké lítosti nad svými dřívějšími chybami a třeba i zbytečnými konflikty a tato energie tam ulpěla jako věčné memento, že kdyby víc spolupracovali, tak by třeba tak bídně nedopadli.
Jestli to místo po svém dobytí ještě nějakou dobu existovalo, tak vypadalo jako dvojitá násobená zkáza – zhacený obří projekt na obřím pařezu zhacených starých časů dávného věku.
Vypadalo to skutečně děsivě a muselo to vyzářit obrovské množství energie katarze, lítosti, zmaru a konce.

Myslím si, že keltské vlivy tu mají stále taky svoje otisky.
Slovanství je dle mě více stabilnější, houževnatější a taky útěšnější ve své podstatě. S tím kultickým systémem si to rozumí, protože Slovani mají v sobě stejně jako Keltové větší důraz na splynutí s krajinou a její kultivaci a ochranu.
Ale přímo jako „Stráž“ ve smyslu Ducha a vyšších sil, jsou jednoznačně silnější Slované.

Věřím, že se Bohemie intenzivně propojuje s východními vlivy a sama sílí, ty procesy v ní jsou nyní velice transformativní, zřejmě se usazuje celá na nových hodnotách, intenzitách. Sílí a zkvalitňuje se.
Věřím, že se to tu časem přetransformuje na takovou novou Hyperboreu, že tu bude významné cenrum vědění a spirituality a že se obnoví společně s tím i větší růst stromů.
Myslím si, že země bude zalita a díky CO2 poroste větší zeleň.
To může znamenat potopy pochopitelně.
Česká republika a „česká koruna“, česká státnost je skutečně identita, která se už vyčerpala, nefunguje to.
Ale Bohemie je věčná, plně souvisí s přírodou a má v sobě hluboké civilizační plány, které když se rozezní, tak to českou – pochybně žiďáckou – identitu smetává, nebo ignoruje.





<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter